Náhradní díly

Náhradní díly a doprava

Firma JOCOB spol. s r.o. může nabídnout veškerý sortiment originálních náhradních dílů (ND) značky JCB, které se pro tyto stroje vyrábějí. U vybraných typů ND JCB je zaveden systém výměny tzv.Component Exchange, kde zákazník vrátí vadný náhradní díl a dostane náhradní díl JCB repasovaný výrobcem s označením R (za číslem ND). Ceny těchto ND se někdy pohybují až na polovině ceny dílu bez výměny. Jedná se zejména o startéry, alternátory, měniče krouticích momentů, vstřikovací čerpadla, hydraulická čerpadla, převodové skříně apod. Záruka na tyto náhradní díly JCB je stejná jako na nové díly. V sortimentu ND samozřejmě nechybí originální vaziva, filtry, oleje, lžíce, zuby, čepy, výroba hydraulické hadice na míru, kompletní příslušenství ke strojům jako jsou bagrovací lžíce, otočné hlavy Powertilt, bourací hydraulická kladiva, třídící a drtící lopaty, prémiové i středně kvalitní pneumatiky a gumové pásy a další. Pro objednání ND můžete využít i náš objednávkový webový formulář. 

Firma JOCOB spol. s r.o. dělá během roku několik speciálních akcí, při nichž poskytuje na vybrané náhradní díly JCB výrazné slevy. Pro upozornění na tyto akce je potřeba se přihlásit k odběru novinek, který se posílá pouze několikrát do roka a tudíš zákazníka nijak neotravuje (lze posléze i zrušit). Podle uskutečněných a zaplacených nákupů ND se vyhodnocuje na konci roku 20 nejlepších zákazníků, kteří mohou odebírat ND se slevou po celý další rok!!

Firma JOCOB spol. s r.o. se snaží svým zákazníkům vše co nejvíce ulehčit a plně jim vyjít vstříc, proto umožňuje dodání ND třemi způsoby:

1) osobní odběr ve skladu v Třebechovicích pod Orebem
2) dodání ND při servisu
3) využití expresní zásilkové služby do 24 hodin po celé ČR až do domu (firmy)

V poslední době je nejvíce využívána třetí varianta. Naše společnost již několik let spolupracuje se zásilkovou expresní službou TOPTRANS, kde má pro své zákazníky slevu cca 15% z obvyklých cen za přepravu. Cena je stanovena z váhy a vzdálenosti přepravované zásilky. Zákazník může dát svůj požadavek do 10.00 hodin a druhý den je mu zásilka doručena. Stálým a platícím zákazníkům zasíláme ND na fakturu, občasným a novým zákazníkům pouze na dobírku. Pokud ND není skladem je možno tento díl objednat normálním intervalem (1-2 týdny) nebo ho dodat přes expresní službu (obvykle 2-4 dny) za příplatek (dle váhy).

Zavolejte nám, nebo si objednejte díly ihned přes náš kontaktní webový formulář.